Pasidaryk pats | 10 Kalėdinių papuošimų idėjų šiems metams

Kalėdinių rankdarbių idėjos

Jeigu mėgstate įvairius rankdarbius ir išskirtines kalėdines dekoracijas šios idėjos rastos internete jums tikrai patiks.

Kalėdinių papuošimų gaminimas gali jums sutaupyti pinigų, kuriuos išleidžiate žaisliukams ir kitoms dekoracijoms, savo kurtais žaislais suteiksite namams dar daugiau jaukumo ir pasipuošite unikaliai, pagal savo pačių susigalvotą stilių.

Kalėdinius rankdarbius dievina vaikai! Jie noriai įsitraukia į šį procesą, tai ne tik kuria vaikams nuostabius prisiminimus, tačiau jūs kartu sukuriate daiktus, kuriuos šeima gali naudoti iš metų į metus taip sugrąžindami gerus prisiminimus ir emocijas.

10 Kalėdinių dekoracijų idėjų, kurias gali pasidaryti kiekvienas

#1 Eglė iš kaspinėlių

Paprasta, bet labai įdomi idėja. Reikia vos keleto elementų: juostelių, šakelių ir virvučių pririšimui. Įvairiausių juostelių galime rasti bet kurioje siuvimo prekių parduotuvėje.

Kalėdinė eglutė iš kaspinėlių

#2 Eglutės iš šakelių ir spalvoto siūlo

Taip pat daroma iš šakelių jungiant jas karštais klijais. Papuošimai iš įvairiausių spalvotų siūlų. Puikiai tinka dovanoms puošti arba tiesiog kabinti ant kalėdinės eglės.

#3 Segtukai – eglutės

Labai greitai ir paprastai pagaminamas papuošalas, kuriam reikia tik segtukų ir medžiagos arba storesnio popieriaus.

#4 Mini žieminės kepurėlės

Neįtikėtinai mielai atrodančios kepurėlės, kurios nekainuos beveik nieko, o gamindami jas atsipalaiduosite ir puikiai praleisite laiką su šeima.

Mažos kalėdinės kepurėlės, dekoracijos

#5 Pjaustyto rasto kalėdiniai ornamentai

Daug jaukumo suteikiantys medienos papuošimai, kuriuos mažieji gali išmarginti pasitelkdami savo lakią vaizduotę.

Lentelės iš pjaustyto rasto

#6 Valgomi eglutės papuošimai

Jeigu mėgstate ne tik gražų vaizdą, bet ir kalėdinius kvapus tai puiku būdas savo namuose paskleisti kalėdinę dvasią. Jie ne tik skaniai kvepia, tačiau ir atrodo įspūdingai kabėdami ant kalėdinės eglės.

Eglė puošta kalėdiniais sausainiukais

#7 Sniegu padengti kankorėžiai

Reikalingi skysti klijai ir netikras sniegas, rezultatas įspūdingas. Pagyvinkite savo eglę ar papuoškite stalą, tikrai nustebinsite savo artimuosius.

Kankorėžiai padengti sniegu, kalėdiniems papuoimams

#8 Stiklinės gilės

Viena iš įspūdingesnių dekoracijų, vaizdas nuostabus, tačiau tam reikėtų pasiruošti jau šiek tiek ankščiau, rudenį prisirinkti gilių galvučių. Stiklinių rutuliukų galima gauti įvairiose rankdarbių parduotuvėlėse.

Stiklinės gilės namams dekoruoti

#9 Kalėdų senelio padėjėjai

Kas nemyli šių nuostabių gyvūnų? Tam galime panaudoti senus, jau pabodusius žaislus, prikelkime juos naujam gyvenimui!

Kalėdų senelio padėjėjai eglutės žaisliukai

#10 Eglutė iš šakelių ir medinio pagaliuko

Dar viena idėja mažoms eglutėms, nekainuojanti beveik nieko, ją galime papuošti įvairiausiais ornamentais pagal savo skonį.

Kol dar nepabėgote…

Džiaugiamės galėdami pasidalinti įvairiomis idėjomis su jumis. Kalėdinės dekoracijos, kurias pasidarome patys nebūtinai turi būti brangios ir reikalaujančios sunkių įgūdžių, tikimės radote kažką įdomaus ir norime jums palinkėti linksmų Šv. Kalėdų!

Jeigu jums patiko, būtume labai dėkingi jeigu pamėgtumėte mūsų puslapį facebook, bei pasidalintumėte šiuo įrašu savo draugų rate, taip galėsime jums paruošti daugiau kokybiško turinio.